Par Henkel Balti Operations

Vadošais OCF ražotājs

 

Makroflex ir ievērojami izvērsis savu biznesa darbību. Šobrīd Makroflex tiek ierindots starp pazīstamākajiem zīmoliem savā nozarē.

Uzņēmuma iekļaušanās Henkel grupā 2003. gadā radīja sinerģiju ar vairāk nekā 100 gadu bagātajām Henkel zināšanām un pieredzi. Mūsdienās Henkel ir vadošais viena komponenta poliuretāna putu piegādātājs globālā mērogā.

Produktu klāsts ar Makroflex preču zīmi tagad ietver arī plašu blīvēšanas līdzekļu un līmju sortimentu. Galvenā ražotne atrodas Igaunijā, un kvalitātes pārvaldības sistēmas ir sertificētas atbilstoši ISO 9001, ISO 14000 un OHSAS 18000 standartiem.

Mūsu mērķis ir izstrādāt, ražot un piedāvāt produktus un risinājumus, kas atbilst mūsu klientu augstākajiem standartiem kvalitātes, veiktspējas, lietošanas vienkāršības, inovācijas un vides aizsardzības izpratnē.

Henkel Balti Operations produkti profesionāļiem un amatieriem tiek izstrādāti šo nosacījumu ietvaros. Mēs nosakām un analizējam ikvienu atsevišķo faktoru, kas nosaka gatavā produkta lietošanas ērtumu. Kādēļ? Tādēļ, ka rūpes par klientu nozīmē uzmanības pievēršanu tūkstoš lietām vienlaikus, sākot no drošības, ātruma un izturības līdz pat sīkām, tomēr būtiskām detaļām, tādām kā blīvēšanas līdzekļa krāsa un produkta pieejamība.
 
Vaicājumus par ražošanu, izejmateriāliem un produktu pieejamību var adresēt henkel.makroflex@ee.henkel.com