Jaunumi un pazinojumi

 1. MAKROFLEX WHITETEQ - jauna tehnoloģija

  Ieviešot MAKROFLEX inovatīvo WHITETEQ tehnoloģiju, visprogresīvākā putu tehnoloģija ir jums pieejama tūlīt pat.

   

  MAKROFLEX WHITETEQ putas radikāli atšķiras no tām putām, kas darbā tiek izmantotas līdz šim. Izmainot produkta tehnoloģiju, tika novērstas esošo PU putu nepilnības un sasniegtas neredzētas un unikālas īpašības.

   

  Par vairumu ļoti uzlaboto īpašību MAKROFLEX WHITETEQ ir jāpateicas to unikālajai QUATTRO putu struktūrai ar 4 reizes vairāk šūnu. Tas novērš lielu tukšumu rašanos un rezultātā dod:

   

  • Uzlabotas siltumizolācijas īpašības
  • Paaugstinātu skaņas samazināšanas līmeni
  • Paaugstinātu elastību un ilgizturību.

   

  MAKROFLEX WHITETEQ papildus iegūst  jaunu un progresīvu iepakojumu ar temperatūras indikatoru. Tas parāda, ka tvertnes saturs ir sasniedzis optimālo temperatūras intervālu teicamam uzputošanās rezultātam vai ar zilas sniegpārsliņas parādīšanos brīdina, ja tvertnes temperatūra pārsniedz tās minimālo temperatūru.

   

  Tas ir tik vienkārši un efektīvi – ar MAKROFLEX WHITETEQ.

 2. Kopīgie un vienotie standarti vienkomponenta putu (OCF) produktiem

  Klienti vēlas pārbaudīt un salīdzināt dažādu produktu PU īpašības. Lai atvieglotu šo salīdzināšanu, Henkel, kā daudznacionālās asociācijas FEICA loceklis, atbalsta standartizēto OCF produktu testu metožu ieviešanu.

   

  Klienti ir visaugstākā vērtība ne tikai priekš Henkel, bet arī priekš pārējiem darba grupas locekļiem FEICA ietvaros, kuri pārstāv vairāk kā 90 % no OCF tirgus Eiropā. Tieši tāpēc viņi ir apņēmušies ieviest un izmantot standarta testu metodes, lai izvērtētu un darītu zināmas dažādās OCF produktu īpašības, piemēram, putu litrāžu, blīvešanas īpašības vai mehāniskos parametrus.

   

  Tieši tāpēc klienti pašreiz var salīdzināt tehniskos datus par produktu ekspluatācijas īpašībām objektīvā, vienkāršā un saprotamā veidā. Vēl vairāk, pamatā esošās rūpnieciskās standarta testu metodes ir atklātas un publiski pieejamas FEICA tīmekļa vietnē.

   

  FEICA ir daudznacionāla asociācija, kas pārstāv Eiropas līmju un blīvējuma materiālu rūpniecību, ieskaitot vienkomponenta putu (OCF) ražotājus. Papildu informāciju skatīt: www.feica.eu.

 3. Globāls līderis PU putu jomā*

  Kopš vienkomponenta PU putu agrīnā rūpnieciskās ražošanas laika Henkel ir ieņēmis ievērojamu šī tirgus daļu.

   

  No pirmsākuma līdz pat šim brīdim mūsu mērķis ir izstrādāt, ražot un piedāvāt produktus un risinājumus, kas atbilst mūsu klientu augstākajiem standartiem kvalitātes, veiktspējas, lietošanas vienkāršības, inovācijas un vides aizsardzības izpratnē.
   

  Vēl vairāk – ar spēcīgu zīmolu starpniecību mēs veidojam tiešu sadarbību un saikni ar saviem klientiem, kas savukārt mums palīdz pastāvīgi uzlabot un īstenot savus solījumus neatkarīgi no valsts, kurā strādājam, – no ASV līdz Japānai un no Austrālijas līdz Somijai.

   

  Šī apņēmība kopā ar mūsu klientu uzticēšanos mūsu risinājumiem, mūs padarījusi par Nr. 1 vadošo vienkomponenta PU putu (ar firmas zīmi) ražotāju pasaulē*.

   

  * Makroflex, ko radījis Henkel – Nr. 1 vadošo vienkomponenta PU putu (ar firmas zīmi) ražotāju vidū pasaulē.